Kontakty

 
     Správa obce          Zariadenia obce          Demografické a štatistické údaje          Voľný čas a turizmus
 
 
OBECNÉ ZASTUPITEĽSTVO

Vo volebnom období 2014 - 2018 sa obecné zastupiteľstvo skladá zo 7 poslancov, volených v jednom volebnom obvode.

Zvolení poslanci:

Rastislav Fľak
predseda komisie ekonomiky a sociálnych vecí
predseda komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov


Branislav Galbavý
zástupca starostu
predseda komisie športu, kultúry a školstva


Ivan Kuzica


Ľubica Miškusová


Jarmila Miškusová


Jozef Zajasenský


Ľubomír Žila
predseda komisie životného prostredia a verejného poriadku


 

ROKOVACÍ PORIADOK OBECNÉHO ZASTUPITEĽSTVA

Rokovací poriadok ustanovuje pravidlá rokovania a činnosti obecného zastupiteľstva a jeho orgánov.

Rokovací poriadok



PREHĽAD HLASOVANÍ POSLANCOV OBECNÉHO ZASTUPITEĽSTVA

Obecné zastupiteľstvo rokuje vždy v zbore. O základných otázkach života obce rozhoduje hlasovaním.

Evidencia hlasovaní



HARMONOGRAM ZASADNUTÍ OBECNÉHO ZASTUPITEĽSTVA

Obecné zastupiteľstvo plánuje v roku 2017 rokovať v nasledovných termínoch:

10. januára 2017
21. februára 2017
11. apríla 2017
12. mája 2017
20. júna 2017
19. septembra 2017
12. decembra 2017

 
 
Obec Príbovce 2017